کد خبر: 574

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه

آدم‌ربایی سبب کشف کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد در کرمانشاه شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه  وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار داشت: روز گذشته سه نفر سرنشین یک دستگاه خودرو پیکان در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه، یکی از شهروندان را با توسل به زور سوار ماشین کرده و همراه خود می‌برند. وی افزود: در پی تماس شهروندان با […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه  وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار داشت: روز گذشته سه نفر سرنشین یک دستگاه خودرو پیکان در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه، یکی از شهروندان را با توسل به زور سوار ماشین کرده و همراه خود می‌برند.

وی افزود: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی، مأموران کلانتری ۲۰ حافظیه برای رسیدگی به موضوع به سرعت وارد عمل شدند و تحقیقات میدانی برای مشخص شدن موضوع را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: پس از انجام تحقیقات نهایی مشخص شد که همسر فرد ربوده شده از یک کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد برای بهبود همسرش درخواست کمک کرده است که آنان نیز با توسل به زور و اجبار وارد عمل می‌شوند.

شیرزادی با بیان اینکه فرد ربوده شده پیش از رسیدن به کمپ غیر قانونی ترک اعتیاد موفق به فرار از دست متهمان شده است، اظهار کرد: با هدایت فرد شاکی ماموران انتظامی شهرستان کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد را در جاده کرمانشاه به سنندج محدوده روستای گاوانه کشف و متهمان را دستگیر کردند.

وی با اینکه متهمان به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند، افزود: ۲۵ معتاد متجاهر در این کمپ غیرقانونی حضور داشتند که با کمک مأموران انتظامی شهرستان به کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون سه کمپ غیرقانونی ترک اعتیاد کشف و با متخلفان در این زمینه برخورد شده است، از خانواده‌ها خواست که بیماران خود را برای بهبود به دست کمپهای غیرقانونی ترک اعتیاد نسپارند زیرا در این مراکز از داروهای غیرمجاز و شیوه‌های غیراصولی برای بهبود استفاده می‌شود.

شیرزادی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده فعالیت کمپهای ترک اعتیاد غیر مجاز موضوع را با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با آن برخورد شود.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه