کد خبر: 577

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶

تجمع جمعی از پزشکان درمانگر اعتیاد تهران در اعتراض به عملکرد معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران

پزشکان درمانگر اعتیاد در اعتراض به قطع سهمیه دارو بیماران خود در مقابل ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران تجمع کردند. به گزارش سایت درمانگران اعتیاد ایران ، از حوالی ساعت ده صبح امروز تعدادی از پزشکان درمانگر اعتیاد در اعتراض به قطع سهمیه دارو بیماران خود در مقابل ساختمان این معاونت تجمع کردند. این […]

پزشکان درمانگر اعتیاد در اعتراض به قطع سهمیه دارو بیماران خود در مقابل ساختمان معاونت غذا و دارو دانشگاه تهران تجمع کردند.

به گزارش سایت درمانگران اعتیاد ایران ، از حوالی ساعت ده صبح امروز تعدادی از پزشکان درمانگر اعتیاد در اعتراض به قطع سهمیه دارو بیماران خود در مقابل ساختمان این معاونت تجمع کردند.

این پزشکان گفتند که از بی برنامگی و نبود مدیریت علمی و صحیح در حوزه آسیبهای اجتماعی و اعتیاد بستوه آمده اند خصوصا اینکه سازمان غذا و دارو با عدم تمکین از نهادهای فرادست نظیر ستاد مبارزه با مواد مخدر و توزیع داروخانه ای داروهای مخدر بسوی ایجاد یک بحران ملی در نسل جوان گام برمیدارد.

یکی از حضار ضمن اعتراض به مدیریت جزیره ای در وزارت بهداشت گفت: بنظر میرسد که هیچ نظارت درونی بر اجزا این وزارتخانه پرطمطراق صورت نمیگیرد چرا که بعنوان مثال در تحویل داروهای مصرفی مراکز علاوه بر مورد قابل پیگیری گرانفروشی و تحصیل سودهای هنگفتی که معلوم نیست به چه صورت مدیریت و صرف میگردد، این معاونت بدون داشتن اشراف بر معضلات و اولویتهای درمانی هر از چندگاه با صدور دستورالعملهای من درآوردی،آسیبهای جدی به مقوله درمان اعتیاد وارد میکند.

ف. س نیز گفت: متاسفانه بنظر میاید که افرادی با ماجراجویب در آستانه انتخابات قصد ایجاد تنش و حس عدم امنیت در جمعیت چند ملیونی کارکنان و بیماران این مراکز را داشته و با اصرار بر افشای هویت بیماران قصد ایجاد تسونامی اعتیاد در کشور را دارند.

Likes(0)Dislikes(0)
ارسال دیدگاه